888 sport

Deschiderea Ligii MX 2018: Querétaro vs Tigres: rezumat și rezultat

Bine ați venit la întâlnirea noastră minut-cu-minut între Cocoșii din Querétaro și Tigrii de pe stadionul La Corregidora, ca parte a activității din ziua a 3-a din Clausura 2018.

Jocul s-a terminat, nimic pentru nimeni!

83 ‘| Șefii se îndreaptă în interiorul zonei, dar Volpi îi salvează pe Roosters cu o bună salvare

80 ‘| Jürgen Damm intră pe teren după accidentul său cu pirotehnica la petrecerile din decembrie

80 ‘| Au mai rămas 10 minute și scorul încă nu se mișcă

65 ‘| Au fost avertizați trei galbeni în joc, de Gallos Miguel Samudio și Miguel Martínez; din partea lui Tigres, galbenul a trecut la Rafael Carioca

61 ‘| Oh la la!Gignac intră pe teren pentru Ismael Sosa.

Ojito al datas…

Ultimul duel din Matías Britos MX League a fost ultimul 07 Mai 2017, în a 17-a zi a lui Clausura 2017, când Puma a căzut acasă în Puebla.

57 ‘| Se face prima schimbare a lui Gallos, Matías Britos intră pe teren și revine să joace un joc din Liga MX

53 ‘| Tiago Volpi salvează Gallos cu o mare deviere după aruncarea liberă a pisicilor…rămânem fără ură

52 ‘| Lovitură liberă pentru Tigri după un fault asupra lui Enner Valencia

Acțiunile se reiau la La Corregidora!

¡ Primele 45 de minute sunt terminate!

43 ‘| Avertisment pentru Meza, al doilea dintre Tigri

37 ‘| Enner Valencia îl testează pe Tiago Volpi cu un șut la distanță, dar brazilianul a ținut mingea

32 ‘| Cocoșii au lovit la colț după o lovitură care s-a prăbușit în spate

27 ‘| Jesús Dueñas este primul admonestat de Tigri

24 ‘| Acțiunile rămân calme, marcajul nu se mișcă.Tigrii și Cocoșii încă nu își arată cele mai bune arme

16 ‘| Diego Novaretti se strecoară foarte tare la picioarele lui Eduardo Vargas și se salvează de la un penalty

15 ‘| Trece un sfert de oră și Gallo joacă acasă cu încredere împotriva campionului Ligii MX

05 ‘| Aquino lovește o lovitură care abia este de partea porții a lui Tiago Volpi

04 ‘| Primele minute ale meciului au dispărut, iar mingea trece doar prin toată curtea

Începe meciul în Querétarocks!

17:55 | Porniți protocolul MX League

Cruz Azul contra León

Puteți urmări îndeaproape tot ce se întâmplă în Stadionul Albastru, în meciul dintre La Maquina și La Fiera

16:46 Tigrii au procedat la fel

16:46 Așa a ajuns Gallos pe stadionul său

16:30 Gata imaginile inițiale ale meciului, campionul Tigres va sări pe teren în acest fel